نقشه سايت        EN   FA 
امروز
اطلاعیه ها
کنارخبراطلاعیه
دانشجویانی که علاقمند به خرید شماره اول مجله یا خرید اشتراک آن هستند با شماره 03146266091 الی 5 داخلی 225 (خانم ملکیان) تماس بگیرند.
اطلاعیه مهم
به اطلاع آن دسته از دانشجویانی که پذیرش یا چاپ مقاله مستخرج از پایان نامه دارند ولی آدرس دهی مقالات را اشتباه درج نموده اند می رساند؛ هیچ گونه امتیازی (نمره)
دفاع2
دانشجویانی که قصد دفاع از پایان نامه کارشناسی ارشد یا دکتری دارند، لازم است با مراجعه به منوی معاونت پژوهشی ـ امور پایان نامه ها کلیه فرم های قبل از دفاع شامل: (چک لیست نگارش پایان نامه ـ فرم شرکت در جلسات دفاعیه ...
تصویر کنارخبر
مدیرکل اجرائی مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی توضیحاتی درباره انتخاب رشته تکمیل ظرفیت کارشناسی‌ ارشد و دکتری تخصصی این دانشگاه ارائه کرد.
رفسنجانی1
بسم الله الرحمن الرحیم انالله و انا الیه راجعون ضمن عرض تسلیت مجدد به محضر ملت شریف ایران به مناسبت ارتحال جانگداز حضرت آیت ا... هاشمی رفسنجانی ( قدّس الله نفسه الزکیه) به اطلاع می رساند بنابر تصمیم هیئت رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی و به منظور ارج نهادن به روح ملکوتی حضرت آیت الله جناب آقای هاشمی رفسنجانی بنیانگذار دانشگاه آزاد اسلامی و پیرو اعلام عزای عمومی از سوی هیئت محترم دولت و دعوت صورت گرفته برای شرکت در مراسم تشییع آن مجاهد نستوه و فراهم شدن امکان حضور پرشور کارکنان، اساتید و دانشجویان
کنارخبراطلاعیه
در پی ارتحال جانگداز آیت الله هاشمی رفسنجانی(قدّس الله نفسه الزکیه) ضمن عرض تسليت مجدد به عموم مردم شريف ايران و جامعه اساتيد، كاركنان و دانشجويان دانشگاه آزاد اسلامي در پی تماس های متعدد دانشجویان و همکاران گرامی در خصوص تعطیلی یا عدم تعطیلی دانشگاه در روزهای آینده که همزمان با ایام امتحانات دانشگاه می باشد
اخبار
کارگاهACT
کارگاه آموزشی ACT (درمان مبتنی بر پذیرش و تعهد) با حضور سرکار خانم دکتر فاطمه زرگر و تعداد 29 نفر از دانشجویان تحصیلات تکمیلی و سخنرانی ارزشمند ریاست دانشگاه آغاز شد.
مژده اسدی
مقاله خانم مژده اسدی با عنوان ((مقاومت آنتی بیوتیکی و ردیابی ژن های تولید کننده بتالاکتازهای نوع Ampc مرتبط با پلاسما در سویه های اشرشیالکی جدا شده از بیماران بیمارستان حضرت ولیعصر (عج) شهر قم )) در فصلنامه علمی پژوهشی بیماریهای عفونی و گرمسیری به چاپ رسید.
محمدزارع
ارتقای مرتبه دکتر زارع از مربی به استادیاری را تبریک عرض نموده و از درگاه خداوند منان برای ایشان آرزوی موفقیت در تمامی مراحل زندگی را داریم.
نرگس جعفری
کتابی با عنوان "مفهوم عشق و مؤلفه های مربوط به آن از دیدگاه اسلام و مکتب انسان گرایی" توسط خانم نرگس جعفری ماربینی و آقای دکتر جلال وهابی همابادی به چاپ رسید.
مهسا اقبالی
چاپ مقاله مهسا اقبالی مقدم در مجله ISI با عنوان Journal of Natural Science, Biology and Medicine به چاپ رسید.
شریفی و خوش اخلاق
چاپ کتاب اثربخشی آموزش مهارت های ارتباطی زوجین (براساس رویکرد شناختی رفتاری و رویکرد متقابل بر صمیمیت زناشویی،تنظیم هیجان و مشکلات بین فردی)
  • ریاست
  • معاونت پژوهش و فناوری
  • معاونت اداری و مالی
  • معاونت آموزشی و دانشجویی
  • مقالات علمی،آموزشی
  • فرم ها
  • لینک های مفید
  • تحصیلات تکمیلی
حوزه معاونت اداري مالي دانشگاه آزاد اسلامي واحد نائين
آدرس دانشگاه آزاد اسلامي واحد نائين
نائين- ميدان مدرس - بلوار دکتر حسين فاطمي
کد پستي 8391965931
فکس : 03146266200
کليه حقوق  اين سايت متعلق به دانشگاه آزاد واحد نايين ميباشد.